Apie mane
Apie Ligitą Kernagį

Ligitas Kernagis — daugelio populiarių dainų autorius ir atlikėjas, politikas. Gimė 1963 m. rugpjūčio 26 d. Panevėžio raj. Ramygaloje.

 

1981 m. baigė Jonavos 1-ąją vidurinę mokyklą ir įstojo į Kauno politechnikos instituto (dabartinio Kauno technologijos universiteto) Elektrotechnikos fakultetą. 1986 m. jį baigė ir įgijo inžinieriaus elektriko (elektros energijos tiekimo pramonei ir žemės ūkiui) specialybę. 1986–1988 m. dirbo Jonavos azotinių trąšų gamyklos AB „Achema“ inžinieriumi, vėliau išvyko į Kėdainius, įsitraukė į grupės „Prologas“ koncertinę veiklą ir 1991 m. pradėjo solinę karjerą.

 

Parengė keletą populiarių visuomenei žinomų muzikos projektų, išleido 10 CD ir MC albumų, kūrė televizijos projektus ir dirbo televizijos laidų vedėju. 2000 m. firmoje „Golditas“ dirbo vertėju ir finansininku, kadangi laisvai kalba anglų ir rusų ir kalbomis. 2006 m. įmonės „Libella“ užsakymu Ligitas buvo išvykęs į Kazachstaną, prodiusavo TV projektą „Extreme komanda“. Grįžęs užsiėmė koncertine veikla bei naujų TV projektų kūrimu.

 

2008 m. spalio 12 d. 10.395 Lietuvos piliečių balsais išrinktas Seimo nariu daugiamandatinėje rinkimų apylinkėje.

 

Ligitas turi Dievo dovaną bendrauti su žmonėmis ir juos išgirsti. jis visiškai atsiduoda savo darbui, su užsidegimu daro visa, ko imasi ir geba baigti ką pradėjęs. Kūryboje įžvalgus ir išradingas, politikoje lankstus, tačiau principingas Ligitas puikiai suderina savyje talentą ir kasdienį darbą. Dirbti šalia jo – nėra lengva, tačiau visada įdomu. Be to svarbiausia – žinome, kad drauge galime daugiau.

 

- Seimo nario komanda

adminApie mane

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *