Dainininkas

 

Šiuo metu dainų kūrėjo ir atlikėjo veiklą tenka palikti tik laisvalaikiui, kurio būna labai nedaug.  Ligitas Kernagis mielai sudainuoja vieną-kitą dainą nekomerciniuose renginiuose, ypač, kai reikia palaikyti geras iniciatyvas. Tuo tarpu per dvejus metus nuo kadencijos pradžios jis sukūrė tik vieną dainą – “Aš lietuvis”. Kūrybinis įkvėpimas Ligitą aplankė 2010 m. vasaros atostogų metu, tačiau pasak jo paties, šią dainą jis nešiojo savyje daugiau nei metus iki ji buvo užrašyta:

 

“Matydamas, kas vyksta šiandienos Lietuvoje, kaip kiršinami ir priešpastatomi vienas kitam ir taip sunkiai gyvenantys žmonės, kaip masiškai emigruoja jaunimas ir darbštūs verslininkai, kaip jų palikuonys svečiose šalyse netenka teisės vadintis Lietuvos piliečiais, kaip mamos teisiamos už socialinių išmokų pasididinimą, o milijonai dingsta pro valstybės biudžeto skyles be pėdsako ir atsakomybės, noriu pakviesti visus – tiek gyvenančius Marijos žemėje, tiek užjūriuos – nepamirškime kas mes esame ir mylėkime vieni kitus už tai, kas mus sieja ir vienija”,  – Sakė Ligitas.

 

Jo sukurta daina “Aš lietuvis” nėra ir niekada nebus komercijos objektas – Ligito valia dainą gali parsisiųsti ir jos klausytis bet kas. Netrukus lygiai taip galėsime džiaugtis ir dainos klipu, kuriame pamatysime daug lietuviškų veidų.

 

Daugiau informacijos apie Ligito Kernagio kūrybinę veiklą skaityti čia.

adminDainininkas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *