Seimo narys pasveikino Kauno politikių klubo “Milda” nares klubo vardo dienos proga

Švęsdamos klubo vardadienį, Kauno politikių klubo „Milda” narės pakvietė į savo renginį ir Seimo narį Ligitą Kernagį. Atvykęs su nuotaikinga gėlių puokšte, Ligitas dovanojo klubo narėms ir jų svečiams dvi dainas.


Renginį organizavo klubo prezidentė Dania Dobilienė, dalyvavo jo įkūrėja Jūratė Puidienė. Po gražaus koncerto ir pramoginių šokių poros pasirodymo (šoko Tarptautinių varžybų nugalėtojai Nerijus Jasaitis ir Raimonda Maniuškaitė)  svečiai vaišinosi užkandžiais ir diskutavo aktualijų temomis.


Klubas “Milda” vienija apie 50 veiklių Kauno moterų, dalyvaujančių politikoje – dauguma klubo narių priklauso vienai ar kitai partijai. Sužinojome, kad iš kiekvienos partijos negali dalyvauti daugiau nei 5 atstovės. Tokia įdomi klubo narių sudėtis lemia tai, kad ”Mildos” susibūrimuose visada sutiksi įdomių žmonių ir išgirsi įvairių pozicijų šalies bei miesto sprendžiamais klausimais.


Pasak klubo narės Krikščionių partijos Kauno rajono skyriaus pirmininkės Anželikos Jurašūnienė,  “MILDA” – tai visai ne Meilės Deivė, o pirmosios raidės žodžių: Moterų Iniciatyva Lietuvoje Demokratijai Auginti.

adminSeimo narys pasveikino Kauno politikių klubo “Milda” nares klubo vardo dienos proga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *