Seimo antikorupcijos komisija sprendžia smulkiųjų vežėjų problemas

2012 m. liepos 16 d. Seimo Antikorupcijos komisijos posėdžio metu buvo nagrinėjamas klausimas dėl Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ veiklos. Be pagrindinių korupcinio pobūdžio klausimų, posėdyje dalyvavę Smulkiųjų ir vidutinių vežėjų asociacijos atstovai išsakė problemą dėl fiziniams ir juridiniams asmenims, užsiimantiems vežimo paslaugomis, keliamo reikalavimo registruoti vežėjo buveinę ten, kur ji vykdo savo veiklą. Tuo tarpu kitų įmonių ir įstaigų registracijos ir veiklos adresai neprivalo būti tapatūs.

 

Pasak smulkiųjų vežėjų, tai labai apsunkina jų verslą, kadangi stambios įmonės turi nuosavas aikšteles savo transportui, o smulkieji vežėjai aikšteles nuomojasi, todėl todėl išsinuomavus kitą aikštelę, tenka keisti veiklos dokumentus. Be to, pagal vežėjų darbo specifiką, asmenys, teikiantys vežimo paslaugas, neretai turi ne vieną, o kelias aikšteles, kuriose vykdo savo veiklą.

 

Antikorupcijos komisijos pirmininkas Ligitas Kernagis, reaguodamas į šią smulkiųjų vežėjų išsakytą problemą, liepos 17 kreipėsi į Susisiekimo ministrą Eligijų Masiulį, kuris vežėjų skundą įvertino kaip pagrįstą ir pažadėjo šią problemą spręsti.

 

 

adminSeimo antikorupcijos komisija sprendžia smulkiųjų vežėjų problemas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *