Parlamento vaidmens kovoje su korupcija klausimai aptarti Komandiruotėje į Kirgizijos Resubliką

2012 m. kovo 25-29 d. Seimo Valdybos sprendimu , Seimo nariai Ligitas Kernagis ir Vidmantas Žiemelis vyko į Kirgizijos Resubliką. Pasidalyti patirtimi su Kirgizijos Respublikos parlamento nariais ir tarnautojais Kirgizijos Respublikos parlamento rengiamuose mokymuose korupcijos prevencijos ir kovos su korupcija klausimais Lietuvos Respublikos Seimo narius pakvietė Tarptautinis Respublikonų institutas ir Kirgizijos Respublikos parlamento nariai.

 

Komandiruotės darbotvarkė:

- Kovo 26 d. susitikimas ir diskusija su Kirgizijos Respublikos parlamento, Vyriausybės bei teisėsaugos institucijų atstovais.

- Kovo 27 d. susitikimas su Kirgizijos Respublikos parlamento Teisės ir teisėtvarkos bei Antikorupcijos komiteto nariais, kitais parlamento nariais, Kirgizijos Respublikos Prezidento atstovu.

- Kovo 28 d. organizuoti mokymai Kirgizijos Respublikos parlamento komitetų darbuotojams.

 

Nagrinėtos temos:

Lietuvos Respublikos Seimo vaidmuo kovoje su korupcija; Lietuvos Respublikos Seimo Antikorupcijos komisijos veikla, įgaliojimai, veiklos rezultatai, antikorupcinis teisės aktų ir jų projektų vertinimas; Lietuvos Respublikos teisės aktai, reglamentuojantys kovos su korupcija priemones ir būdus, Lietuvos Respublikos institucijos dalyvaujančios kovoje su korupcija.

 

Neformalaus bendravimo su Kirgizijos parlamento nariais metu diskutuota apie demokratines vertybes, pozicijos ir opozicijos santykius parlamente, didėjantį moterų vaidmenį valstybės institucijose.

 

 

adminParlamento vaidmens kovoje su korupcija klausimai aptarti Komandiruotėje į Kirgizijos Resubliką

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *