Krikščionių partijos sąskrydis Daugų saloje

Rugpjūčio 27-28 dienomis, paskutinį vasaros savaitgalį, Krikščionių partijos nariai rinkosi į partijos sąskrydį, vykusį Alytaus rajone esančioje Daugų saloje. Kas autobusais, kas organizuotomis automobilių kolonomis ar pavieniui – partiečiai rinkosi ir kūrėsi poilsiavietės nameliuose, statė palapinių miestelius. Gausiai susirinkę Kauno skyriaus nariai įsikūrė mūriniame dviejų aukštų name ir išsikėlė vėliavą. Kauno rajono partiečiai pasirinko ramią ežero pakrantę palapinėms. Jų kaimynai iš Aukštaitijos vakarui pasiruošė daugybę deglų.

 

Įsikūrę Krikščionių partijos nariai pradėjo registruotis varžyboms, jų vadovai rinkosi į Tarybos posėdį. Posėdyje kauniečiams atstovavo Kauno skyriaus pirmininkas Ligitas Kernagis, Skyriaus vicepirmininkas Deividas Kripas, Atsakingoji sekretorė Neringa Čepaitienė ir rinkimų štabo vadovė Ilona Gajauskienė. Susirinkimo metu buvo aptarti partijos veiksmai ruošiantis Seimo rinkimams. Kaip teigė Krikščionių partijos pirmininkas, ekspremjeras Gediminas Vagnorius, partijos narių laukia itin įdomūs metai, per kuriuos Krikščionių partijos nariai dar kartą įrodys, jog yra puiki alternatyva dabartinei valdančiajai daugumai. „Mes, stengsimės suvienyti centro dešinės jėgas ir sieksime sukurti patikimą politinę alternatyvą valdančiosioms jėgoms,“ – teigė Krikščionių partijos lyderis G. Vagnorius. Tarybos posėdyje taip pat nuspręsta visose vienmandatėse apygardose kelti savo kandidatus arba dalintis jas su galimais koalicijos parneriais.

 

Tokioms perspektyvoms vieningai pritarė ir beveik 500 sąskrydyje dalyvavusių Krikščionių partijos narių iš visos Lietuvos. Šiuo metu partija vienija per 10 tūkstančių žmonių, yra įsteigti 48 skyriai, 4 iš jų – už Lietuvos ribų. Ligitas sąskrydyje dalyvavo kartu su savo šeima – gyvenimo drauge Neringa ir dukryte Šarlote.

 

Foto nuotraukose – Krikščionių partijos sąskrydžio akimirkos. Už nuotraukas dėkojame Birutei Kurtinaitienei ir Natalijai Gavrilovai.

 

 

 

 

 

adminKrikščionių partijos sąskrydis Daugų saloje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *