Giliogirio kaimo šventė

Giliogiris – jaukus ir mielas Rietavo savivaldybės kaimelis, kuriame rugpjūčio 20 d. šeštadienį išpuoštoje rugpjūčio žiedais bendruomenės salėje vyko kasmetinė šventė, kurios metu apdovanoti kaimelio gyventojai, aktyviausiai dalyvavę kultūros renginiuose, puoselėję tradicijas. Šįmet taip pat pasveikinta jauna šeima, susilaukusi atžalėlės.

 

Į kultūros namus, nepabūgę darganos, gausiai rinkosi ne tik vietos gyventojai, bet ir svečiai: LR Seimo nariai, Rietavo parapijos klebonas Antanas Gudlingis,  Krikščionių partijos Plungės skyriaus pirmininkas Petras Beinoras ir kt.

 

Pradėdama renginį, jo vedėja Vilma Gestautienė Giliogirio kaimelį palygino su sąskaita banke, kurią pildant meile, darbštumu, švelnumu ir pasiaukojimu, sulaukta stebuklingų palūkanų: gyventojai šiandien turi galimybes tenkinti savo socialinius ir kultūrinius poreikius: vaikams ir jaunimui sudarytos sąlygos išreikšti save, dideliems ir mažiems – rūpintis savo išprusimu, aplinka ir sveikata. Bet visų svarbiausia, kad visa tai jie kuria ir puoselėja kartu – bendradarbiaudami.

 

Šventės dalyvius kalbomis pasveikino svečių teisėmis dalyvavę Seimo nariai. Scenoje pasirodžius Ligitui Kernagiui, salė iškart pagyvėjo – Ligitas ne tik pasveikino šaunius organizatorius ir lietaus nepabūgusius miestelėnus, bet ir drauge su jais padainavo keletą naujų ir jau šlageriais tapusių savo kūrybos dainų.

 

Prie šventinės nuotaikos kūrimo prisidėjo visas būrys kaimo gyventojų: šventiniame koncerte dalyvavo Ieva Kiudelytė, Gabrielė Medinackaitė, Andrius Stelmokas, susirinkusiųjų širdis gitaros skambesiu džiugino Aušra Šimkienė, Nijolė Norvilaitė. Moksleivius šventiniam koncertui paruošė Romualdas Rževuskis. Po gražios Vandos Deltuvienės dainos, į sceną taip pat užlipo viešnios Simona ir Viktorija iš Labardžių kaimo.

 

Džiaugdamasis gražiu ir aktyviu jaunimu, Seimo narys Ligitas Kernagis dainavo drauge su jais, kvietė drąsiau dalyvauti tiek vietos, tiek valstybės gyvenime, padėkojo už šiltą priėmimą ir paantrino bendruomenės pirmininko Stasio Norvilo žodžiams: „Kad skleistųsi norai, kvepėtų svajonės, žydėtų viltis, ir tai būtų tikrovė“.

 

Betarpiškas bendravimas, nuoširdumas, šiluma ir paruoštos vaišės, dar labiau pagyvino šventės šurmulį, drąsino išbandyti jėgas sporto varžybose. Kultūros namų direktorė Gražina Rževuckienė su šeimininke Birute Norviliene kaip bitelės dūzgė dalindamos rungtynių dalyviams prizus. “Tiek daug gražių žodžių, tiek daug nuoširdumo, tiek daug šilumos atvežėte mums, ačiū už tai, kad esate kartu” – dėkojo Stasys Norvilas Krikščionių partijos Plungės skyriaus pirmininkui Petrui Beinoriui ir Seimo nariui Ligitui Kernagiui.

 

 

adminGiliogirio kaimo šventė

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *