Susitikimas su Kauno VPK patrulių rinktinės vadu Danu Česnausku

Rugpjūčio 17 d. Seimo narys Ligitas Kernagis susitiko su Kauno miesto Vyriausiojo policijos komisariato patrulių rinktinės vadu Danu Česnausku. Susitikime diskutuota eismo ir parkavimo problemos Kauno senamiestyje ir konkrečiai Palangos, Kurpių gatvėse, kalbėta apie nusikalstamumo prevenciją, bendrą kriminogeninę situaciją Kauno mieste. Patrulių rinktinės vadas pasakojo, kad pastaruoju metu policija daugiau dėmesio skiria vidinei darbo kokybės kontrolei – patys pareigūnai stebi savo kolegų darbą, o prasižengusiems skiriamos tarnybinės nuobaudos.

 

Susitikimo metu Ligitas gavo išsamius atsakymus į pateiktus klausimus, diskutavo personalo atrankos klausimais, aptarė galimybes racionalizuoti turimų ribotų finansinių išteklių naudojimą patrulių tiesioginiam darbui atlikti. Danas Česnauskas apgailestavo, kad visuotinio taupymo laikotarpiu stipriai apkarpytos sunkų ir atsakingą darbą dirbančių pareigūnų algos, socialinės garantijos. Tai neskatina jaunimo rinktis policininko darbą, o jau dirbančiųjų – kelti kvalifikaciją aukštojo mokslo institucijose.

 

„Svarbiausia, kad radome bendrą sutarimą dėl to, kaip būtų galima išspręsti eismo ir parkavimo problemas Palangos ir Kurpių gatvėse, kadangi gyventojų nepasitenkinimas esama situacija jau pasiekė kritinę ribą. Apmaudu, kad ankstesnė savivaldybės kadencija stokojo politinės valios priimti šiuos svarbius sprendimus“, – po pokalbio pažymėjo Ligitas.

 

 

adminSusitikimas su Kauno VPK patrulių rinktinės vadu Danu Česnausku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *