Viešumo pageidauja ne visi (straipsnis „Kauno dienoje“)

Kas dėjosi Seimo Antikorupcijos komisijoje, kai ši tyrė Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovybės atleidimą, visuomenė greičiausiai nesužinos. Prokurorai, saugumo darbuotojai, buvęs ministras leidimo viešinti posėdžių stenogramas neduoda.

adminViešumo pageidauja ne visi (straipsnis „Kauno dienoje“)

Akcija “Diena su Seimo nariu”

Žiniasklaidos dėka plačiai paplitusi nuomonė, kad Seimo nariai per dienų dienas nieko neveikia, svarsto Seime visokius niekalus, o rimtoms problemoms neskiria dėmesio. Be to, nemažai piliečių mano, kad Seimūnai gauna nepagrįstai didelį atlyginimą ir daugybę lengvatų. Norėdamas atskleisti, kaip yra realiame gyvenime, daugiau nei pusę metų savo interneto svetainėje kviečiau registruotis dienai su Seimo nariu.

adminAkcija “Diena su Seimo nariu”

Dar vienas maištas „Linavos“ Laive (straipsnis “Verslo žiniose”)

„Linavos“ vadovybe nepasitikintys šalies vežėjai skelbia apie pavojų jų verslui gyvybiškai svarbios „TIR Carnet“ sistemos Lietuvoje veiklai ir šaukiasi Seimo Antikorupcijos komisijos pagalbos.

adminDar vienas maištas „Linavos“ Laive (straipsnis “Verslo žiniose”)

Užsienietis teisybės ieškojo Seime ir Prezidentūroje (straipsnis „Valstiečių laikraštyje“)

Rusijos ir Švedijos pilietybes turintis verslininkas Sergejus Antonovas sako dabar suprantąs, kodėl Lietuvos piliečiai nepasitiki teismais ir prokuratūra. Investiciją Lietuvoje praradęs vyriškis Lietuvoje teisingumo nebesitiki, todėl jau svarsto galimybę kreiptis į Europos žmogaus teisių teismą (EŽTT). S.Antonovas – pirmas užsienio šalies pilietis, pagalbos kreipęsis į Seimo Antikorupcijos komisiją ir šalies prezidentę.

adminUžsienietis teisybės ieškojo Seime ir Prezidentūroje (straipsnis „Valstiečių laikraštyje“)