Sprendžiamos parkavimo problemos Kauno senamiestyje

2011 m. birželio 22 d. į Seimo narį Ligitą Kernagį kreipėsi Kauno Palangos ir Kurpių gatvių gyventojai, prašydami išspręsti besaikio automobilių parkavimo šiose gatvėse problemą. Ankstesnis jų kreipimasis tiesiogiai į atsakingas savivaldos institucijas nesulaukė dėmesio. Atvykęs susitikti su gyventojais, Ligitas susipažino su susiklosčiusia situacija.

adminSprendžiamos parkavimo problemos Kauno senamiestyje

Vasaros šventėje Kumečiuose

Liepos 16 d. šeštadienį Kumečių kaime septintus metus iš eilės vyko vasaros šventė, į kurią suvažiavo ne tik vietiniai gyventojai, bet ir svečiai iš aplinkinių kaimų, miestų ir miestelių. Šventė prasidėjo 19.30 val. vaikų piešimu ant asfalto “Mūsų svajonės” ir burbulų fiesta mažiesiems. Vaikai ne tik piešė ir pūtė spalvotus muilo burbulus, bet ir suko lankus, šokinėjo per šokdynę. Po to pasirodė baikerių paradas, breiko šokėjai.

adminVasaros šventėje Kumečiuose

NATO parlamentinėje asamblėjoje diskutuoti naujieji iššūkiai saugumui

Liepos 11-13 dienomis Briuselyje (Belgija) vyko NATO parlamentinė asamblėja. Renginį organizavo NATO viešosios diplomatijos divizija ir Šveicarijos Vyriausybė. Asamblėjoje dalyvavo Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Švedijos, Šveicarijos, Norvegijos, Graikijos, Estijos, Lietuvos, Gruzijos, Ukrainos, Serbijos ir Kosovo nacionalinių parlamentų atstovai, Europos parlamento atstovai ir aukšto rango pareigūnai, NATO vadovai ir kariškiai. Aptarti NATO karinio bendradarbiavimo, partnerystės ir komunikavimo klausimai, aktualūs iššūkiai NATO šalių …

adminNATO parlamentinėje asamblėjoje diskutuoti naujieji iššūkiai saugumui