Darbo inspekcijos reakcija į Seimo nario kreipimąsi dėl UAB „ARX baltica“ atlyginimų nemokėjimo

Po to, kai Seimo narys Ligitas Kernagis kreipėsi į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją su klausimu, kokiu būdu įmonės įsigudrina daugiau nei pusę metų neatsiskaityti su darbuotojais, nurodydamas ir konkrečią įmonę, kurios darbuotojai kreipėsi pagalbos į Seimo narį, UAB „ARX baltica“ darbuotojai iš įmonės vadovybės gavo informacinius pranešimus apie įmonės restruktūrizaciją. Birželio antroje pusėje Seimo nariui atsiųstas laiškas atsakymas.

adminDarbo inspekcijos reakcija į Seimo nario kreipimąsi dėl UAB „ARX baltica“ atlyginimų nemokėjimo

Dėl protestuotojų prie Seimo, atstovaujaučių smulkiuosius verslininkus

Prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų, Nepriklausomybės aikštėje badauja Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos atstovai. Šia 2011 m. vasario 21 d. pradėta bado akcija jie siekia dialogo su Vyriausybe dėl kasos aparatų įvedimo dengtose turgavietėse maisto produktais prekiaujantiems smulkiesiems verslininkams. Tai viena ilgiausių bado akcijų per visą atkurtos Lietuvos istoriją. 41 dieną prie parlamento badavęs smulkiųjų verslininkų atstovas Eduardas Šablinskas dėl sveikatos sutrikimo išvežtas į Santariškių ligoninę. Badaudamas jis neteko 27 kg svorio. Tačiau Vyriausybei tai, regis, nė motais.

adminDėl protestuotojų prie Seimo, atstovaujaučių smulkiuosius verslininkus

Darbdaviams sunkmetis – darbuotojams badmetis?

Tiek verslo atstovai, tiek eiliniai piliečiai žino – gali neužrakinti savo būsto durų, bet mokesčių nesumokėti ar pavėluoti juos sumokėti nevalia – inspekcija Jus suras greičiau nei vagys Jūsų namus. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau tenka išgirsti, kad įmonės neatsiskaito su savo nuolatiniais darbuotojais daugiau nei pusę metų – ir niekas nesiima jokių veiksmų – darbuotojai bijo prarasti darbą, o darbdaviai apsukriai nuslepia nemokumo požymius nuo valdžios institucijų.

adminDarbdaviams sunkmetis – darbuotojams badmetis?

Ar laiku gaunate savo darbo užmokestį?

Per radijo stotį “Extra FM” Jūsų klausiau:   Pastaruoju metu vis dažniau tenka išgirsti, kad įmonės neatsiskaito su savo nuolatiniams darbuotojais daugiau nei pusę metų – ir niekas nesiima jokių veiksmų – darbuotojai bijo prarasti darbą, o darbdaviai apsukriai nuslepia nemokumo požymius nuo valdžios institucijų.   Po to, kai poros tokių įmonių pavadinimus paviešinau ir perdaviau Socialinės apsaugos ir darbo …

adminAr laiku gaunate savo darbo užmokestį?