Visiems šiltų, šviesių Šv. Velykų!

  Kad Velykų pyragais kvepėtų namai, kad linksmybės ir juokas klegėtų ilgai, kad šeima ir bičiuliai mūs būtų šalia, ir kad širdį sušildytų švenčių šviesa. Su Šv. Velykom!   Nuoširdžiai – - Ligitas Kernagis    

adminVisiems šiltų, šviesių Šv. Velykų!

Klausimas premjerui: kodėl Vilniuje į duobes įvažiavusiems ir žalą patyrusiems vairuotojams mokamos kompensacijos, o Kaune – išrašoma bauda?

Per Vyriausybės valandą premjerui uždaviau klausimą, kylantį Kauno vairuotojams, nukentėjusiems ne tik nuo gausių duobių gatvėse, bet ir… nuo pareigūnų. Pateikiu Jums premjero atsakymą, taip kaip jis buvo publikuotas Delfi portale.

adminKlausimas premjerui: kodėl Vilniuje į duobes įvažiavusiems ir žalą patyrusiems vairuotojams mokamos kompensacijos, o Kaune – išrašoma bauda?

Seimo nariui kelia abejonių neįgalumo ir darbingumo nustatymo tvarka

Bendraudamas su Vilniaus, Kauno, Jurbarko ir Jonavos gyventojais, Seimo narys Ligitas Kernagis išgirdo nusiskundimų, kad neįgaliesiems kartais sudėtinga įrodinėti savo negalią, tuo tarpu kai kai kurie sveiki ir stiprūs žmonės be problemų “nusiperka” invalidumą ir nepelnytai gauna socialines išmokas. Aspatarę šią problemą su savo bendražygiais – Krikščionių partijos frakcijos Seime nariais, kolegos nutarė, kad šiuo klausimu reikalingas nuodugnesnis tyrimas, todėl susitiko su Valstybės kontroliere Giedre Švediene.

adminSeimo nariui kelia abejonių neįgalumo ir darbingumo nustatymo tvarka