šventinis renginys Vasario 16-tosios proga Kauniečiams

Seimo narys Ligitas Kernagis Kauniečius pakvietė į šventinį renginį, skirtą paminėti Vasario 16-tąją. Šventė vyko erdvioje Girstučio kultūros rūmų salėje, todėl vietos užteko visiems gausiai susirinkusiems svečiams.

adminšventinis renginys Vasario 16-tosios proga Kauniečiams

Šv. Valentino išvakarėse – renginys Kauno neįgaliesiems

Vasario 12 d., Šv. Valentino dienos išvakarėse, Šarūnas Grigaliūnas, kandidatas į Kauno miesto savivaldybės tarybą, pakvietė Kauno neįgaliuosius į diskusijų popietę „Apie meilę, politiką ir muziką“ Aklųjų ir silpnaregių centro salėje. Su neįgaliaisiais ir jų artimaisiais savivaldai aktualiomis temomis diskutavo Krikščionių partijos pirmininkas Gediminas Vagnorius, Seimo nariai Vidmantas Žiemelis, Ligitas Kernagis ir Seimo narė Donalda Meiželytė. Kauno skyriaus pirmininko teisėmis Ligitas pristatė Krikščionių partijos kandidatų į Kauno savivaldybės tarybą pirmąjį dešimtuką.

adminŠv. Valentino išvakarėse – renginys Kauno neįgaliesiems

Laisvės gynėjų dienos minėjime drauge su marijampoliečiais

Reikšmingus visai šaliai Sausio įvykius Ligitas Kernagis paminėjo drauge su Marijampolės Krikščionių partijos skyriumi smagioje vakaronėje. Algis Žvaliauskas, Krikščionių partijos kandidatas į Marijampolės rinkimų apygardoje vyksiančius Seimo rinkimus, sakė: „ Sausio 13 -oji – mūsų pergalės diena, o pergalės dieną mes neturime liūdėti, o turime švęsti”.

adminLaisvės gynėjų dienos minėjime drauge su marijampoliečiais

Akcija „Atsargiai, slidu!“ arba kaip mes vaduojame Kauną iš sniego ir ledo

Krikščionių partijos Kauno skyriaus nariai, nelaukdami kol savivaldybė imsis ryžtingų veiksmų valyti metų pradžioje atitirpusio ir vėl sušalusio sniego pluta padengtus miesto šaligatvius, patys ėmėsi ryžtingų veiksmų. Kasdien pasikeisdami, įvairiose miesto vietose, kur paprastai vaikščioja daug pėsčiųjų – prie gydymo įstaigų, prekyviečių, valdžios institucijų – Kauno entuziastai kirtikliais kapoja, kastuvais kasa sušalusį sniegą ir ledą.

adminAkcija „Atsargiai, slidu!“ arba kaip mes vaduojame Kauną iš sniego ir ledo

Pristatyti Krikščionių partijos Prienų skyriaus kandidatai

Vasario 2 d. Prienuose lankėsi Krikščionių partijos pirmininkas Gediminas Vagnorius, LR Seimo nariai Vidmantas Žiemelis, Ligitas Kernagis, Donalda Meiželytė ir Jonas Ramonas. Susitikimo su rajono gyventojais metu buvo pristatyti Krikščionių partijos kandidatai į Prienų rajono savivaldybės tarybą. Krikščionių partijos Prienų skyrių ir partijos rinkiminės programos prioritetus pristatė pirmininkė Rasa Juocevičienė.

adminPristatyti Krikščionių partijos Prienų skyriaus kandidatai