Krikščionių partijos frakcijos siūlymu Seimas pritarė dėl pensijų sumažinimo panaikinimo

Šiandien Seimas po svarstymų pritarė Krikščionių partijos frakcijos Seime siūlymams dėl socialinių išmokų įstatymo pataisų ir siūlo apribojimus išmokoms taikyti ne ilgiau kaip metus, t.y. iki šių metų gruodžio 31 dienos. Šiuo metu galiojantis įstatymas numato, kad sumažintos pensijos ir kitos socialinės išmokos bus mokamos iki 2011-ųjų pabaigos, tačiau Konstitucinis Teismas dar pavasarį priėmė sprendimą, kuriuo konstatavo, jog pensijos gali būti mažinamos tik vieneriems biudžetiniams metams. Šioms pataisoms Seime pritarė 64 parlamentarai.

adminKrikščionių partijos frakcijos siūlymu Seimas pritarė dėl pensijų sumažinimo panaikinimo

LRT laidoje “Duokim garo” su vaikų grupe “DND”

Pristatyti savo naują dainą “Aš lietuvis” Ligitas buvo pakviestas į LRT laidą “Duokim garo”. Laidoje Ligitas dalyvavo su vaikų grupe „DND“ (Dar Norime Dainuoti).  Ši vaikų grupė, repetuojanti Kaune, gimė 1997 m. lapkritį vadovės Nijolės Švagždienės  ir Daivos Morkūnaitės iniciatyva. Nuotraukose matyti repeticijos akimirkos. Laidos įrašą galite rasti čia.  

adminLRT laidoje “Duokim garo” su vaikų grupe “DND”

Kauniečiams pristatyta Gedimino Vagnoriaus knyga

Antradienio vakarą (lapkričio 16 d.) būrys kauniečių susirinko į „Pegaso“ knygyne vykusį Krikščionių partijos lyderio Gedimino Vagnoriaus knygos „Valstybės kūrimas – misija (ne)įmanoma“ pristatymą. Palaikyti savo kolegos atvyko ir Seimo nariai Ligitas Kernagis bei Jonas Ramonas. Jaukioje knygyno aplinkoje buvo dalijamasi knygos gimimo aplinkybėmis, prisiminimais iš Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo užkulisių, dovanojamos autoriaus pasirašytos knygos.

adminKauniečiams pristatyta Gedimino Vagnoriaus knyga