Viešnagė Laičiuose 400-tųjų gyvenvietės įkūrimo metinių proga

Spalio 23 d. (šeštadienį) Seimo narys Ligitas Kernagis lankėsi Laičiuose (Ukmergės rajone). Kaimo istorijos tyrinėtojai atrado, kad Laičių gyvenvietė įkurta dar 1610 metais, todėl gausiai susirinkusi kaimo bendruomenė ir svečiai šventė 400-tąsias kaimo gyvavimo metines.

adminViešnagė Laičiuose 400-tųjų gyvenvietės įkūrimo metinių proga

Kreipimasis į Generalinę prokuratūrą dėl Valstybinės azartinių lošimų priežiūros komisijos veiksmų ir lažybų paslaugas internetu teikiančių įmonių veiklos teisėtumo

Seimo narys Ligitas Kernagis kreipėsi į generalinę prokuratūrą dėl Valstybinės azartinių lošimų priežiūros komisijos veiksmų teisėtumo, leidžiant Lietuvoje registruotoms įmonėms teikti lažybų paslaugas internetu, bei dėl tokių įmonių veiklos teisėtumo. Lažybų rengimas ir jų reklamavimas internetinėje erdvėje šiuo metu galiojančiomis teisės normomis yra draudžiamas, tačiau praktika rodo, kad šie procesai vyksta iš esmės nevaržomai.

adminKreipimasis į Generalinę prokuratūrą dėl Valstybinės azartinių lošimų priežiūros komisijos veiksmų ir lažybų paslaugas internetu teikiančių įmonių veiklos teisėtumo

Ar reikia riboti neigiamos informacijos kiekį pirmuosiuose dienraščių ir interneto portalų puslapiuose?

Dažnas sako, kad didžiausias džiaugsmas tikram lietuviui – degantis kaimyno stogas. Regis pabudai, pamatei liepsnas kaimynystėje – ir gera nuotaika visai dienai garantuota. Bet ar tikrai taip? Kodėl tuomet lietuviai pirmauja tarp savižudžių, depresijomis sergančių ir savo vaikus mušančių tautų? Ar ne todėl, kad dieną pradeda ir baigia blogomis žiniomis? Pavarčius bet kurio dienraščio pirmuosius puslapius, įsijungus radiją ar televizorių – nuolat plūsta neigiamos informacijos srautas.

adminAr reikia riboti neigiamos informacijos kiekį pirmuosiuose dienraščių ir interneto portalų puslapiuose?

Ar reikia Lietuvai daugiau nei dviejų partijų?

Neretai susiduriu su radikaliai priešingomis visuomenės nuomonėmis dėl to, ar politiką Lietuvoje turi „daryti“ patyrę, „profesionalūs“ politikai, ar nauji, iniciatyvūs ir „nesusitepę“ žmonės. Pirmiesiems atrodo, kad valdyti turi patirtis ir tradicija, o antriems – kad reikia naujo, kvalifikuoto požiūrio į įsisenėjusias problemas. Tačiau prieš pradedant svarstyti šią dilemą, pamėginkime atsakyti į klausimą, ar apskritai įmanoma antroji alternatyva? Ar realu į politinę areną iškopti naujai politinei jėgai ar, juo labiau, pavieniam kovotojui?

adminAr reikia Lietuvai daugiau nei dviejų partijų?