Joninės Skriaudžiuose

Pavakaroti su Skriaudžių bendruomene Seimo narys Ligitas Kernagis buvo pakviestas prieš porą savaičių. Jis ne tik pasidžiaugė su vietiniais gyventojais ir jų kviestiniais šokėjais gražiu vakaru, bet ir sudainavo kelias dainas. Gausiai susirinkusių gyventojų neišblaškė ir pabjuręs oras – visus nuprausė trumpalaikis lietus.

adminJoninės Skriaudžiuose

Kauno bendrijos “Viltis” organizuotas Rasų šventės renginys

Birželio 18 dieną vykusiame Kauno bendrijos “Viltis” organizuotame Rasų šventės renginyje “Visi skirting – visi lygūs. Būkime kartu”, skirtame atkreipti dėmesį į visiškos negalios žmones. Krikščionių partijos atstovai pasveikino šventės dalyvius ir svečius partiečių ir Seimo nario Ligito Kernagio vardu, išreiškė savo palaikymą jiems ir pavaišino likimo nuskriaustus vaikus ledais. Žinodami, su kokiais sunkumais kasdien susiduria neįgalius vaikus auginantys tėvai ir globėjai, kaip nelengva atsikovoti savo vietą po saule paramos šeimai namams – dienos centrui „Viltis“, Krikščionių partijos nariai stengiasi teikti jiems tiek moralinį, tiek materialinį palaikymą.

adminKauno bendrijos “Viltis” organizuotas Rasų šventės renginys

Dėl socialinių išmokų mažinimo mamoms

Seimo narys Ligitas Kernagis klausia Jūsų nuomonės dėl to, ar socialinių garantijų mažinimas neskatina būsimų ir esamų mamų ir jų šeimų emigracijos? Ar padidinus išmokas jos ryžtųsi turėti daugiau vaikų? O gal mažo gimstamumo problema visai ne čia?

adminDėl socialinių išmokų mažinimo mamoms

Prisiekusiųjų teismas Lietuvoje – būti ar nebūti?

Nežinau, kaip jums, o man atrodo, kad pasakymas “varnas varnui akies nekerta” gyte prigijo ir giliai įsišaknijo mūsų šalies teisinėje sistemoje. Vienas po kito atleidžiami teisėjai ir generaliniai prokurorai liudija apie iki pat teisingumo institutų hierarchijos viršūnės siekiantį korupcinį kariesą.   Sako, kad tautos turi tokius valdovus, kokių jos vertos. Tai taip pat priskiriama ir teisminei valdžiai. Nuo teismų padėties …

adminPrisiekusiųjų teismas Lietuvoje – būti ar nebūti?

Birželio 1 d. renginys skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai

Birželio 1 d. renginys skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai – Krikščionių partijos Kauno skyriaus partiečiai pakvietė Vaikų darželio “Tukas” vaikus į Botanikos sodą. Čia įvyko graži šventė, kurią įamžino drauge su vaikais pasodintas Ąžuoliukas.

adminBirželio 1 d. renginys skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai