Radijo stoties „Extra FM“ pokalbių laidoje kartu su Krikščionių partijos lyderiu Gediminu Vagnoriumi

Krikščionių partija tęsia savo turą per Lietuvą. Gegužės 24 d., pirmadienį, partijos lyderis Gediminas Vagnorius su Seimo nariu Ligitu Kernagiu lankėsi Kaune. Krikščionių partijos atstovai buvo pakviesti į radijo stoties „Extra FM“ pokalbių laidą, o vėliau Kauno miesto savivaldybės salėje susitiko su Krikščionių partijos Kauno, Kauno rajono, Jonavos ir Jurbarko skyrių iniciatyvinėmis grupėmis.

adminRadijo stoties „Extra FM“ pokalbių laidoje kartu su Krikščionių partijos lyderiu Gediminu Vagnoriumi

Keliamas daugiabučių atnaujinimo programos klausimas

Palaikydamas partijos kolegos Leonardo Rajeckio iniciatyvą, Seimo narys Ligitas Kernagis inicijavo diskusiją Seime daugiabučių atnaujinimo programos tema. Surinkta medžiaga ir galimų sprendimų siūlymai perduoti Seimo Aplinkos apsaugos komitetui.

adminKeliamas daugiabučių atnaujinimo programos klausimas

Ligitą Kernagį neramina teismo sprendimas dėl mažametės D.Kedžio dukters globos perdavimo jos motinai L.Stankūnaitei

Penktadienį ryte Kėdainių teismo priimtas sprendimas, kad mažamete Drąsiaus Kedžio dukra, kurios globa buvo patikėta Drąsiaus seseriai Neringai Venckienei, nuo šiol galės rūpintis mergaitės motina Laimutė Stankūnaitė, sukėlė Kedžio artimųjų ir visuomenės nepasitenkinimą.

adminLigitą Kernagį neramina teismo sprendimas dėl mažametės D.Kedžio dukters globos perdavimo jos motinai L.Stankūnaitei