Seimo narys domisi 2 % pajamų mokesčio lengvatos kontrolės mechanizmu

Gavus nusiskundimų iš nepanorusių būti įvardintais gyventojų, Seimo narys Ligitas Kernagis pradėjo tyrimą dėl galimai neskaidraus 2 % pajamų mokesčių, gyventojų skiriamų labdarai ir paramai, skirstymo per Valstybinę mokesčių sistemą. Tikėtina, kad dėl to, ar skirta parama pasiekė adresatą, negali įsitikinti nei jos teikėjas, ne gavėjas. Kas tuomet gali garantuoti, kad pinigai perskirstyti teisingai?

adminSeimo narys domisi 2 % pajamų mokesčio lengvatos kontrolės mechanizmu

Talkos “Darom” dieną Alytuje vainikavo kviestinių svečių koncertas

“Darom” Alytuje vyko sklandžiai ir aktyviai. Be to talkos organizatoriai pasirūpino, kad po savanoriško darbo dienos miesto gyventojus aplankytų šventinė nuotaika – į miesto aikštę susirinkusiems gyventojams dovanai koncertavo kelios Lietuvos estrados žvaigždės, tarp jų ir Ligitas Kernagis.

adminTalkos “Darom” dieną Alytuje vainikavo kviestinių svečių koncertas

Akcija “Darom” Kauno rajone Ramučiuose

Seimo nario Ligito Kernagio suburti ir paskatinti Kauno rajono apylinkes tvarkė Krikščionių partijos Kauno rajono skyriaus nariai, jų draugai ir artimieji. Nuotraukose Ramučių kaimo grupė. Iš kairės titulinėje foto: Anželika Jurašūnienė Zapyškio sen., Zinaida Sadauskienė Vilkija, Jurgita Nizevičienė Ramučiai, Rasa, Rita Golcova Mastaičiai, Raimundas Černevičius Kaunas. Antroje nuotraukoje matyti mūrinis trijų kryžių stogastulpis, esantis kelio Kaunas-Jonava dešinėje pusėje, tarp Ramučių ir …

adminAkcija “Darom” Kauno rajone Ramučiuose

Dėl aukštų valstybės pareigūnų finansinės-turtinės padėties pokyčių viešinimo

Seimo narys Ligitas Kernagis su Informacinės plėtros departamento specialistu aptarė aukštų valstybės pareigūnų, kurie dėl darbo specifikos gali įtakoti finansinius srautus (ES ar valstybės paramos, įvairių fondų skirstymą, viešuosius konkursus ir pan.), pajamų ir turto deklaracijų viešinimą internete.

adminDėl aukštų valstybės pareigūnų finansinės-turtinės padėties pokyčių viešinimo

Spaudos konferencija Seime “Dėl Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo (Nr. XIP-1302) pakeitimų”

2010 m. balandžio mėn. 13 d. 11 val. Lietuvos Respublikos Seime rengiama Krikščionių partijos frakcijos Seime nario Ligito Kernagio ir Mišrios Seimo narių grupės nario Valerijaus Simulik spaudos konferencija Dėl Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo (Nr. XIP-1302) pakeitimų.

adminSpaudos konferencija Seime “Dėl Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo (Nr. XIP-1302) pakeitimų”