Krikščionių partijos sąskrydis Daugų saloje

Rugpjūčio 27-28 dienomis, paskutinį vasaros savaitgalį, Krikščionių partijos nariai rinkosi į partijos sąskrydį, vykusį Alytaus rajone esančioje Daugų saloje. Kas autobusais, kas organizuotomis automobilių kolonomis ar pavieniui – partiečiai rinkosi ir kūrėsi poilsiavietės nameliuose, statė palapinių miestelius. Gausiai susirinkę Kauno skyriaus nariai įsikūrė mūriniame dviejų aukštų name ir išsikėlė vėliavą. Kauno rajono partiečiai pasirinko ramią ežero pakrantę palapinėms. Jų kaimynai …

adminKrikščionių partijos sąskrydis Daugų saloje

Vasaros šventėje Kumečiuose

Liepos 16 d. šeštadienį Kumečių kaime septintus metus iš eilės vyko vasaros šventė, į kurią suvažiavo ne tik vietiniai gyventojai, bet ir svečiai iš aplinkinių kaimų, miestų ir miestelių. Šventė prasidėjo 19.30 val. vaikų piešimu ant asfalto “Mūsų svajonės” ir burbulų fiesta mažiesiems. Vaikai ne tik piešė ir pūtė spalvotus muilo burbulus, bet ir suko lankus, šokinėjo per šokdynę. Po to pasirodė baikerių paradas, breiko šokėjai.

adminVasaros šventėje Kumečiuose

Seimo narių ir miestų merų delegacija apžiūrėjo „Žalgirio“ areną

Pirmadienį didžiausioje Lietuvoje „Žalgirio“ arenoje Kauno mero Andriaus Kupčinsko kvietimu lankėsi Seimo nariai ir savivaldybių vadovai. Apžiūrėti statomą gigantišką statinį susirinko apie 50 svečių. Pasak savivaldybės Bendrųjų reikalų departamento vyriausiosios specialistės Aušros Kriaučiūnaitės Partikienės, svečiai „savo akimis galėjo įsitikinti, kad iki statybų pabaigos likus mažiau nei dviems mėnesiams, darbai vyksta sklandžiai“ (šaltinis www.kaunas.lt), tačiau susirinkusiųjų tarpusavio kalbose girdėjosi daugiau nuostabos …

adminSeimo narių ir miestų merų delegacija apžiūrėjo „Žalgirio“ areną

Akcija „Atsargiai, slidu!“ arba kaip mes vaduojame Kauną iš sniego ir ledo

Krikščionių partijos Kauno skyriaus nariai, nelaukdami kol savivaldybė imsis ryžtingų veiksmų valyti metų pradžioje atitirpusio ir vėl sušalusio sniego pluta padengtus miesto šaligatvius, patys ėmėsi ryžtingų veiksmų. Kasdien pasikeisdami, įvairiose miesto vietose, kur paprastai vaikščioja daug pėsčiųjų – prie gydymo įstaigų, prekyviečių, valdžios institucijų – Kauno entuziastai kirtikliais kapoja, kastuvais kasa sušalusį sniegą ir ledą.

adminAkcija „Atsargiai, slidu!“ arba kaip mes vaduojame Kauną iš sniego ir ledo

Pristatyti Krikščionių partijos Prienų skyriaus kandidatai

Vasario 2 d. Prienuose lankėsi Krikščionių partijos pirmininkas Gediminas Vagnorius, LR Seimo nariai Vidmantas Žiemelis, Ligitas Kernagis, Donalda Meiželytė ir Jonas Ramonas. Susitikimo su rajono gyventojais metu buvo pristatyti Krikščionių partijos kandidatai į Prienų rajono savivaldybės tarybą. Krikščionių partijos Prienų skyrių ir partijos rinkiminės programos prioritetus pristatė pirmininkė Rasa Juocevičienė.

adminPristatyti Krikščionių partijos Prienų skyriaus kandidatai

Kauniečiams pristatyta Gedimino Vagnoriaus knyga

Antradienio vakarą (lapkričio 16 d.) būrys kauniečių susirinko į „Pegaso“ knygyne vykusį Krikščionių partijos lyderio Gedimino Vagnoriaus knygos „Valstybės kūrimas – misija (ne)įmanoma“ pristatymą. Palaikyti savo kolegos atvyko ir Seimo nariai Ligitas Kernagis bei Jonas Ramonas. Jaukioje knygyno aplinkoje buvo dalijamasi knygos gimimo aplinkybėmis, prisiminimais iš Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo užkulisių, dovanojamos autoriaus pasirašytos knygos.

adminKauniečiams pristatyta Gedimino Vagnoriaus knyga

Viešnagė Laičiuose 400-tųjų gyvenvietės įkūrimo metinių proga

Spalio 23 d. (šeštadienį) Seimo narys Ligitas Kernagis lankėsi Laičiuose (Ukmergės rajone). Kaimo istorijos tyrinėtojai atrado, kad Laičių gyvenvietė įkurta dar 1610 metais, todėl gausiai susirinkusi kaimo bendruomenė ir svečiai šventė 400-tąsias kaimo gyvavimo metines.

adminViešnagė Laičiuose 400-tųjų gyvenvietės įkūrimo metinių proga

Joninės Skriaudžiuose

Pavakaroti su Skriaudžių bendruomene Seimo narys Ligitas Kernagis buvo pakviestas prieš porą savaičių. Jis ne tik pasidžiaugė su vietiniais gyventojais ir jų kviestiniais šokėjais gražiu vakaru, bet ir sudainavo kelias dainas. Gausiai susirinkusių gyventojų neišblaškė ir pabjuręs oras – visus nuprausė trumpalaikis lietus.

adminJoninės Skriaudžiuose

Kauno bendrijos “Viltis” organizuotas Rasų šventės renginys

Birželio 18 dieną vykusiame Kauno bendrijos “Viltis” organizuotame Rasų šventės renginyje “Visi skirting – visi lygūs. Būkime kartu”, skirtame atkreipti dėmesį į visiškos negalios žmones. Krikščionių partijos atstovai pasveikino šventės dalyvius ir svečius partiečių ir Seimo nario Ligito Kernagio vardu, išreiškė savo palaikymą jiems ir pavaišino likimo nuskriaustus vaikus ledais. Žinodami, su kokiais sunkumais kasdien susiduria neįgalius vaikus auginantys tėvai ir globėjai, kaip nelengva atsikovoti savo vietą po saule paramos šeimai namams – dienos centrui „Viltis“, Krikščionių partijos nariai stengiasi teikti jiems tiek moralinį, tiek materialinį palaikymą.

adminKauno bendrijos “Viltis” organizuotas Rasų šventės renginys