LRT laidoje “Talentų ringas” drauge su vaikų grupe “DND”

Į LRT laidą „Talentų Ringas“ Ligitas atvažiavo pakviestas įvertinti mažųjų Lietuvos talentų pasirodymų. Į televizijos studiją jis atvyko ne vienas, o su vaikų grupe „DND“ (Dar Norime Dainuoti). Ši vaikų grupė, repetuojanti Kaune, gimė 1997 m. lapkritį vadovės Nijolės Švagždienės  ir Daivos Morkūnaitės iniciatyva.   Drauge su Jaunaisiais atlikėjais Ligitas atliko savo dainą „Aš lietuvis“, o vėliau užėmė garbingą komisijos …

adminLRT laidoje “Talentų ringas” drauge su vaikų grupe “DND”

LRT laidoje “Duokim garo” su vaikų grupe “DND”

Pristatyti savo naują dainą “Aš lietuvis” Ligitas buvo pakviestas į LRT laidą “Duokim garo”. Laidoje Ligitas dalyvavo su vaikų grupe „DND“ (Dar Norime Dainuoti).  Ši vaikų grupė, repetuojanti Kaune, gimė 1997 m. lapkritį vadovės Nijolės Švagždienės  ir Daivos Morkūnaitės iniciatyva. Nuotraukose matyti repeticijos akimirkos. Laidos įrašą galite rasti čia.  

adminLRT laidoje “Duokim garo” su vaikų grupe “DND”

Joninės Skriaudžiuose

Pavakaroti su Skriaudžių bendruomene Seimo narys Ligitas Kernagis buvo pakviestas prieš porą savaičių. Jis ne tik pasidžiaugė su vietiniais gyventojais ir jų kviestiniais šokėjais gražiu vakaru, bet ir sudainavo kelias dainas. Gausiai susirinkusių gyventojų neišblaškė ir pabjuręs oras – visus nuprausė trumpalaikis lietus.

adminJoninės Skriaudžiuose

Talkos “Darom” dieną Alytuje vainikavo kviestinių svečių koncertas

“Darom” Alytuje vyko sklandžiai ir aktyviai. Be to talkos organizatoriai pasirūpino, kad po savanoriško darbo dienos miesto gyventojus aplankytų šventinė nuotaika – į miesto aikštę susirinkusiems gyventojams dovanai koncertavo kelios Lietuvos estrados žvaigždės, tarp jų ir Ligitas Kernagis.

adminTalkos “Darom” dieną Alytuje vainikavo kviestinių svečių koncertas

Susitikimas su Birmingemo lietuviu bendruomene prieš Kalėdas

Birmingemo (angl. Birmingham, county of the West Midlands) Lietuvų bendruomenės pirmininkė Irena Hughes į vietos lietuvių Šv. Kalėdų vakarą-koncertą  pakvietė ir Seimo narį Ligitą Kernagį. Į renginį susirinko apie 50 regione dirbančių tautiečių. Nors susitikimo nuotaika buvo šventinė, neišvengta ir dalykinių diskusijų, ypatingai apie politinę ir ekonominę situaciją Lietuvoje. Vakarą vainikavo koncertas – senos geros dainos toli nuo Tėvynės susirinkusiesiems buvo …

adminSusitikimas su Birmingemo lietuviu bendruomene prieš Kalėdas