Krikščionių partijos sąskrydis Daugų saloje

Rugpjūčio 27-28 dienomis, paskutinį vasaros savaitgalį, Krikščionių partijos nariai rinkosi į partijos sąskrydį, vykusį Alytaus rajone esančioje Daugų saloje. Kas autobusais, kas organizuotomis automobilių kolonomis ar pavieniui – partiečiai rinkosi ir kūrėsi poilsiavietės nameliuose, statė palapinių miestelius. Gausiai susirinkę Kauno skyriaus nariai įsikūrė mūriniame dviejų aukštų name ir išsikėlė vėliavą. Kauno rajono partiečiai pasirinko ramią ežero pakrantę palapinėms. Jų kaimynai …

adminKrikščionių partijos sąskrydis Daugų saloje

Seimo narių ir miestų merų delegacija apžiūrėjo „Žalgirio“ areną

Pirmadienį didžiausioje Lietuvoje „Žalgirio“ arenoje Kauno mero Andriaus Kupčinsko kvietimu lankėsi Seimo nariai ir savivaldybių vadovai. Apžiūrėti statomą gigantišką statinį susirinko apie 50 svečių. Pasak savivaldybės Bendrųjų reikalų departamento vyriausiosios specialistės Aušros Kriaučiūnaitės Partikienės, svečiai „savo akimis galėjo įsitikinti, kad iki statybų pabaigos likus mažiau nei dviems mėnesiams, darbai vyksta sklandžiai“ (šaltinis www.kaunas.lt), tačiau susirinkusiųjų tarpusavio kalbose girdėjosi daugiau nuostabos …

adminSeimo narių ir miestų merų delegacija apžiūrėjo „Žalgirio“ areną

Akcija „Atsargiai, slidu!“ arba kaip mes vaduojame Kauną iš sniego ir ledo

Krikščionių partijos Kauno skyriaus nariai, nelaukdami kol savivaldybė imsis ryžtingų veiksmų valyti metų pradžioje atitirpusio ir vėl sušalusio sniego pluta padengtus miesto šaligatvius, patys ėmėsi ryžtingų veiksmų. Kasdien pasikeisdami, įvairiose miesto vietose, kur paprastai vaikščioja daug pėsčiųjų – prie gydymo įstaigų, prekyviečių, valdžios institucijų – Kauno entuziastai kirtikliais kapoja, kastuvais kasa sušalusį sniegą ir ledą.

adminAkcija „Atsargiai, slidu!“ arba kaip mes vaduojame Kauną iš sniego ir ledo

Pristatyti Krikščionių partijos Prienų skyriaus kandidatai

Vasario 2 d. Prienuose lankėsi Krikščionių partijos pirmininkas Gediminas Vagnorius, LR Seimo nariai Vidmantas Žiemelis, Ligitas Kernagis, Donalda Meiželytė ir Jonas Ramonas. Susitikimo su rajono gyventojais metu buvo pristatyti Krikščionių partijos kandidatai į Prienų rajono savivaldybės tarybą. Krikščionių partijos Prienų skyrių ir partijos rinkiminės programos prioritetus pristatė pirmininkė Rasa Juocevičienė.

adminPristatyti Krikščionių partijos Prienų skyriaus kandidatai

Kauniečiams pristatyta Gedimino Vagnoriaus knyga

Antradienio vakarą (lapkričio 16 d.) būrys kauniečių susirinko į „Pegaso“ knygyne vykusį Krikščionių partijos lyderio Gedimino Vagnoriaus knygos „Valstybės kūrimas – misija (ne)įmanoma“ pristatymą. Palaikyti savo kolegos atvyko ir Seimo nariai Ligitas Kernagis bei Jonas Ramonas. Jaukioje knygyno aplinkoje buvo dalijamasi knygos gimimo aplinkybėmis, prisiminimais iš Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo užkulisių, dovanojamos autoriaus pasirašytos knygos.

adminKauniečiams pristatyta Gedimino Vagnoriaus knyga

Kauno bendrijos “Viltis” organizuotas Rasų šventės renginys

Birželio 18 dieną vykusiame Kauno bendrijos “Viltis” organizuotame Rasų šventės renginyje “Visi skirting – visi lygūs. Būkime kartu”, skirtame atkreipti dėmesį į visiškos negalios žmones. Krikščionių partijos atstovai pasveikino šventės dalyvius ir svečius partiečių ir Seimo nario Ligito Kernagio vardu, išreiškė savo palaikymą jiems ir pavaišino likimo nuskriaustus vaikus ledais. Žinodami, su kokiais sunkumais kasdien susiduria neįgalius vaikus auginantys tėvai ir globėjai, kaip nelengva atsikovoti savo vietą po saule paramos šeimai namams – dienos centrui „Viltis“, Krikščionių partijos nariai stengiasi teikti jiems tiek moralinį, tiek materialinį palaikymą.

adminKauno bendrijos “Viltis” organizuotas Rasų šventės renginys

Birželio 1 d. renginys skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai

Birželio 1 d. renginys skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai – Krikščionių partijos Kauno skyriaus partiečiai pakvietė Vaikų darželio “Tukas” vaikus į Botanikos sodą. Čia įvyko graži šventė, kurią įamžino drauge su vaikais pasodintas Ąžuoliukas.

adminBirželio 1 d. renginys skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai

Radijo stoties „Extra FM“ pokalbių laidoje kartu su Krikščionių partijos lyderiu Gediminu Vagnoriumi

Krikščionių partija tęsia savo turą per Lietuvą. Gegužės 24 d., pirmadienį, partijos lyderis Gediminas Vagnorius su Seimo nariu Ligitu Kernagiu lankėsi Kaune. Krikščionių partijos atstovai buvo pakviesti į radijo stoties „Extra FM“ pokalbių laidą, o vėliau Kauno miesto savivaldybės salėje susitiko su Krikščionių partijos Kauno, Kauno rajono, Jonavos ir Jurbarko skyrių iniciatyvinėmis grupėmis.

adminRadijo stoties „Extra FM“ pokalbių laidoje kartu su Krikščionių partijos lyderiu Gediminu Vagnoriumi

Apsilankymas UAB “Saerimner” kiaulidėse Kalvarijos savivaldybėje

2010 m. vasario 19 d. (penktadienį) įvyko Kaimo reikalų, Aplinkos apsaugos ir Sveikatos reikalų komitetų jungtinis išvažiuojamasis posėdis, kurio pirmoji dalis buvo apslankymas danų įmonės kiaulidėse, srutų lagūnose, o vėliau pasitarimas Kalvarijos savivaldybėje.   Be to, kad kiaulių augintojai sukuria nemažai darbo vietų ir sumoka mokesčius į valstybės biudžetą, ši ūkio šaka atneša ir nepageidaujamų subproduktų aplinkai: nuotekos į dirvožemį, gruntinius …

adminApsilankymas UAB “Saerimner” kiaulidėse Kalvarijos savivaldybėje