Vasaros šventėje Kumečiuose

Liepos 16 d. šeštadienį Kumečių kaime septintus metus iš eilės vyko vasaros šventė, į kurią suvažiavo ne tik vietiniai gyventojai, bet ir svečiai iš aplinkinių kaimų, miestų ir miestelių. Šventė prasidėjo 19.30 val. vaikų piešimu ant asfalto “Mūsų svajonės” ir burbulų fiesta mažiesiems. Vaikai ne tik piešė ir pūtė spalvotus muilo burbulus, bet ir suko lankus, šokinėjo per šokdynę. Po to pasirodė baikerių paradas, breiko šokėjai.

adminVasaros šventėje Kumečiuose

Joninės Skriaudžiuose

Pavakaroti su Skriaudžių bendruomene Seimo narys Ligitas Kernagis buvo pakviestas prieš porą savaičių. Jis ne tik pasidžiaugė su vietiniais gyventojais ir jų kviestiniais šokėjais gražiu vakaru, bet ir sudainavo kelias dainas. Gausiai susirinkusių gyventojų neišblaškė ir pabjuręs oras – visus nuprausė trumpalaikis lietus.

adminJoninės Skriaudžiuose

Talkos “Darom” dieną Alytuje vainikavo kviestinių svečių koncertas

“Darom” Alytuje vyko sklandžiai ir aktyviai. Be to talkos organizatoriai pasirūpino, kad po savanoriško darbo dienos miesto gyventojus aplankytų šventinė nuotaika – į miesto aikštę susirinkusiems gyventojams dovanai koncertavo kelios Lietuvos estrados žvaigždės, tarp jų ir Ligitas Kernagis.

adminTalkos “Darom” dieną Alytuje vainikavo kviestinių svečių koncertas

Susitikimas su Birmingemo lietuviu bendruomene prieš Kalėdas

Birmingemo (angl. Birmingham, county of the West Midlands) Lietuvų bendruomenės pirmininkė Irena Hughes į vietos lietuvių Šv. Kalėdų vakarą-koncertą  pakvietė ir Seimo narį Ligitą Kernagį. Į renginį susirinko apie 50 regione dirbančių tautiečių. Nors susitikimo nuotaika buvo šventinė, neišvengta ir dalykinių diskusijų, ypatingai apie politinę ir ekonominę situaciją Lietuvoje. Vakarą vainikavo koncertas – senos geros dainos toli nuo Tėvynės susirinkusiesiems buvo …

adminSusitikimas su Birmingemo lietuviu bendruomene prieš Kalėdas